Dnes nám nalétlo mládě sýkorky na okno a zůstalo tak trochu rozplácle ležet na prahu přede dveřmi. Máme na oknech fólie na ochranu ptáků, ale splašenému mláděti to nejspíš nestačilo.

Vzala jsem ho do dlaní trošinku mu kápla vodu na zobáček a čekala na jeho probrání se do ptačího života. Bylo krásné sledovat, jak pomalu ale jistě nacházelo samo sebe, svoje propojení, svoji vnitřní sílu. Jak mě sledovalo a bralo si teplo z mých dlaní.

V tu chvíli jsem si uvědomila, že i my můžeme!!! Opravdu všichni můžeme kdykoliv nalézat to vnitřní spojení a vnitřní sílu a to ať už sami či s dlaněmi druhých.

Krásný čas přeji všem. J

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio