Zvukoterapie aneb Ladění zvukem

Ladění zvukem nebo-li zvukoterapie, prolíná jak fyzioterapií, tak kraniosakrální terapií. Objevuje se i při středečních setkáních, u seminářů Vědomého pohybu a i u víkendových pobytů. Neobjevuje se vždy. Může být součástí terapie, ale někdy její použití není na místě. Ladění se děje přesně podle potřeb zúčastněných. Jeho součástí bývají zvuky tibetských mís, koshi zvonků, ladiček, Tongue drumu nebo našich hlasů.

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio