Vítání občánků

Od určitého okamžiku, tedy přesněji, od chvíle kdy jsem se jala natáčet vítání občánků mojí vnučky, mi nikdo v rodině nepoučí kameru. Natáčelo se totiž to, co jsem myslela, že nenatáčím a opačně.
Takže na videu byly vidět nohy od židlí, různé druhy bot příchozích a též jejich pozadí usazené na židlích, způsoby jejich nezdravých sedů a pod.🙃
Já z toho byla dosti nešťastná. Od chvíle, kdy jsem zjistila, jakou legraci si ze mě stále mí bližní dělají, kolika lidem jsem tím vykouzlila úsměv na tváři a že možná ještě vykouzlím, až se to bude vyprávět v době, kdy já se už budu chechtat z obláčku, mi to už nevadí.
Naopak točím odvážně dál. Výsledkem je zveřejněné video, které jsem vlastně vůbec nenatáčela😂😂😂
Přeji radostné chvíle s natáčením vám všem!

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio