Víkendy pro tebe

Krásný den vám všem,

jsou přichystány další dva šumavské termíny „Víkendů pro tebe“.
 
 
Hamry                12. –  14.4.2024 
Zelená Lhota     19. – 21.4.2024 
 
 
 
Celé setkání je vždy poskládáváno přesně na míru pro nás pro všechny. Nic tam není náhodou a vše má pro každého svůj vlastní význam.
  Je to setkání vhodné pro ženy i pro muže, prostě pro ty , kteří si chtějí odpočinout a přitom si užít pohyb, moudro:-) i legraci.
.
Společně můžeme měnit i své zažité, ale pro radostný a zdravý život, nevyhovující programy a nahradit je novými…
Můžeme spoluprožít jednoduchá cvičení (qigong, dech, uvolnění ztuhlých částí těla, pochopení významu jednotlivých pohybů,…). 
Stejně tak vychutnat procházky v krásném prostředí, zvuky tibetských mís, vibrace ladiček  či koshi zvonků a určitě si skvěle odpočinout.
 Vše je samozřejmě dobrovolné a ničeho se nemusí obávat ani ti, kteří pojedou poprvé a ani ti, kteří už mají se 
sebeobjevováním již nějakou tu zkušenost.

Začínáme v pátek kolem 17hodiny, ale přijet můžete už během dopoledne. Končíme v neděli po obědě, ale odjet můžete i později.
 
 
                     Bližší sdělení o celém víkendu ráda pošlu vážným zájemcům mailem.
               
CENA:

Pakliže se nic nezmění, tak stále platí, že věřím v pochopení a porozumění lidí navzájem, v čiré lidství a respekt a tudíž zálohu už nevybírám!!!

Předpokládám, že se přihlásí lidé, kteří mají opravdový zájem a kteří berou své přihlášení jako závazné a že kdyby jim to nevyšlo, 

seženou za sebe náhradníka nebo případně předají pro penzion a pro mě nějakou kompenzaci.

 

Každý z vás zaplatíte ubytování za dvě noci a svoji vlastní stravu. Oba penziony jsou téměř na samotě s nádherným okolím a s báječnými majiteli. 

Mají plně vybavenou kuchyňku, krásnou společenskou místnost, sprcha a toaleta je součástí každého pokoje. 

 

Co se týká ceny pro mě, bude to tak, že v neděli ráno dám do společenské místnosti „taštičku hojnosti“ a vy mi do ní dáte tolik, kolik budete cítit, že si zasloužím nebo tolik, kolik byste dali sobě, kdybyste provázeli ostatní takovým víkendem.

 

Celý víkend probíhá jako setkání přátel, proto to dělám tak, jak je výše napsáno.

 

 

 Ty z vás, kteří máte zájem, prosím o závazné písemné přihlášení mailem na: info@fyzio-vltavinek.cz

 

Na oba víkendy jsou již jen 3 volná místa.

 

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio