Víkendy pro tebe

 

 ŠUMAVSKÉ VÍKENDY pro TEBE jsou  JIŽ ZAPLNĚNY
 
 
Další zájemce si zapíšeme buď jako náhradníky,
kdyby se někdo omluvil 
nebo až na podzimní termíny.
 
Děkujeme a přejeme všem pohodové dny. 
 
 
 
 
Celé setkání je vždy poskládáváno přesně na míru pro nás pro všechny. Nic tam není náhodou a vše má pro každého svůj vlastní význam.
  Je to setkání vhodné pro ženy i pro muže, prostě pro ty , kteří si chtějí odpočinout a přitom si užít pohyb, moudro:-) i legraci.
.
Společně můžeme měnit i své zažité, ale pro radostný a zdravý život, nevyhovující programy a nahradit je novými…
Můžeme spoluprožít jednoduchá cvičení (qigong, dech, uvolnění ztuhlých částí těla, pochopení významu jednotlivých pohybů,…).
Stejně tak vychutnat procházky v krásném prostředí, zvuky tibetských mís, vibrace ladiček  či koshi zvonků a určitě si skvěle odpočinout.
 Vše je samozřejmě dobrovolné a ničeho se nemusí obávat ani ti, kteří pojedou poprvé a ani ti, kteří už mají se 

sebeobjevováním již nějakou tu zkušenost.

Začínáme v pátek kolem 17hodiny, ale přijet můžete už během dopoledne. Končíme v neděli po obědě, ale odjet můžete i mnohem později.
 
 
Bližší sdělení o celém víkendu ráda pošlu vážným zájemcům mailem nebo sdělím telefonicky.

 

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio