Krásný den vám všem,

jsou přichystány dva šumavské podzimní termíny „Víkendů pro tebe“.
 
 
Hamry              20. – 22.10. 2023  
Zelená Lhota     3. –   5.11. 2023     
 
 
 Z každého tohoto pobytu můžeme odjet pozměněni a to přesně tak, jak si to dovolíme. Tou změnou v sobě si můžeme nejenom ulehčit svůj vlastní Život, ale můžeme se tím stát i inspirující kapkou v moři Života ostatních.
Celé setkání je vždy poskládáváno přesně na míru pro nás pro všechny. Nic tam není náhodou a vše má pro každého z nás svůj vlastní význam.
 Společně můžeme prožívat vzájemné naslouchání, stejně tak můžeme v lehkosti poznávat sami sebe, svoje možnosti, svoji hodnotu, sílu… Můžeme měnit i své zažité, ale pro radostný a zdravý život, nevyhovující programy a nahradit je novými…
Můžeme spoluprožít jednoduchá cvičení (qigong, dech, uvolnění ztuhlých částí těla, pochopení významu jednotlivých pohybů,…) na šumavském vzduchu. Stejně tak vychutnat procházky, zvuky tibetských mís, vibrace ladiček a určitě si skvěle odpočinout.
 Vše je samozřejmě dobrovolné a ničeho se nemusí obávat ani ti, kteří pojedou poprvé a ani ti, kteří už mají se sebeobjevováním již nějakou tu zkušenost:-):-):-)
Začínáme v pátek kolem 17hodiny, ale přijet můžete už během dopoledne a končíme v neděli po obědě, ale odjet můžete i později.
 
 Ty z vás, kteří máte zájem, prosím o závazné písemné přihlášení mailem na: info@fyzio-vltavinek.cz
                                   
CENA:

Pakliže se nic nezmění, tak stále platí, že věřím v pochopení a porozumění lidí navzájem, v čiré lidství a respekt a tudíž zálohu už nevybírám!!!

Předpokládám, že se přihlásí lidé, kteří mají opravdový zájem a kteří berou své přihlášení jako závazné a že kdyby jim to nevyšlo, seženou za sebe náhradníka nebo případně předají pro penzion a pro mě nějakou kompenzaci.

Každý z vás zaplatíte ubytování za dvě noci a svoji vlastní stravu. Oba penziony jsou téměř na samotě s nádherným okolím a s báječnými majiteli. Mají plně vybavenou kuchyňku, sprcha a toaleta je součástí každého pokoje. 

 

Co se týká ceny pro mě, bude to tak, že v neděli ráno dám do společenské místnosti „taštičku hojnosti“ a vy mi do ní dáte tolik, kolik budete cítit, že si zasloužím nebo tolik, kolik byste dali sobě, kdybyste provázeli ostatní takovým víkendem.

 

Celý víkend probíhá jako setkání přátel, proto to dělám tak, jak je výše napsáno.

 

 

Bližší sdělení o celém víkendu pošlu vážným zájemcům mailem.

 
Přeji nám všem dny naplněné pohodou a radostí. Jana

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio