VÍKENDY pro TEBE

Vážení a milí,

termíny podzimních odpočinkových víkendů jsou v přípravě (pravděpodobně říjen, max začátek listopadu). Oba budou zase na šumavské samotě, v místě, které dobíjí samo o sobě a kde je ideální možnost k nalezení sebe sama, k obnovení vlastní síly, radosti a zdraví.

Termíny se vždy rychle zaplní. Jestli už nyní víte, že byste měli předběžný zájem, oslovte mě mailem a můžeme udělat předrezervaci.Prozatím vám přeji pohodu na duši, zdraví po těle a dny prožité v pohodě a vesele. Jana


Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio