Víkend pro tebe.

Víkendová setkání pořádáme cca 2-4x za rok a vždy na Šumavě.

Ubytování je téměř na samotě, v klidu, u báječných lidí a s nádherným okolím. Jídlo si chystáme každý sám a na sobotní oběd většinou jdeme nebo jedeme společně.

Celé setkání je vždy poskládáváno přesně na míru pro nás pro všechny. Nic tam není náhodou a vše má pro každého z nás svůj vlastní význam.

Z každého tohoto pobytu můžeme odjet pozměněni a to přesně tak, jak si to dovolíme. Tou změnou v sobě si můžeme nejenom ulehčit svůj vlastní Život, ale můžeme se tím stát i inspirující kapkou v moři Života ostatních.

Společně prožíváme vzájemné naslouchání, v lehkosti poznáváme sami sebe, svoje možnosti, svoji hodnotu, sílu… Můžeme měnit i své zažité, ale pro radostný a zdravý život, nevyhovující programy a nahradit je novými…

Můžeme spoluprožít jednoduchá meditační zklidnění, cvičení (qigong, dech, uvolnění ztuhlých částí těla, pochopení významu jednotlivých pohybů,…) na šumavském vzduchu. Stejně tak vychutnat procházky, zvuky tibetských mís, vibrace ladiček a určitě si skvěle odpočinout.

Vše je samozřejmě dobrovolné a ničeho se nemusí obávat ani ti, kteří pojedou poprvé a ani ti, kteří už mají se sebeobjevováním již nějakou tu zkušenost.

Bližší sdělení ráda pošlu vážným zájemcům mailem.

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio