Vidět srdcem je víc

 
Moje báječná, skoro tříletá vnučka našla pod stromečkem fotku vytištěnou na plátně. Na té fotografii je s jedním z jejích dvou milovaných psů. Oba, vnučka i pes, se na ní neskutečně nádherně dívají. Už od první chvíle si ji zamilovala a tak to fotoplátno cestovalo po různých místech bytu.
Aby se nezničilo a mohlo už konečně viset, odnesla ho její maminka raději zarámovat. Pán, který tuto zakázku zhotovoval si neodpustil poznámku o kvalitě toho tisku a dodal, že on by to tak špatně nikdy nevytiskl.
On neviděl to, čím byla, je a bude výjimečná pro nás i pro naši malou. Neviděl to srdcem tak, jako my všichni v rodině.
A neviděl ani moji vnučku jak den po zarámování jde s tím obrázkem po bytě, jak mu dává pusu a říká:“To je nejkrásnější obrázek který jsem kdy viděla.“
Jak říkám, vidět srdcem je víc a děti se srdcem dívat umí!!
 

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio