Síla mateřské lásky

Minulý týden se mi přes soc. sítě ozvala paní s dotazem, zda jsem před xx lety pracovala na oddělení plzeňské neonatologie. Po mém potvrzení následoval další otázka.“ A pamatujete si, toho a toho chlapce?“ „Díky vám běhá jak čamrda a to už mi kondolovali na porodním sále.“
 
No ano, začalo mi svítat. Na toho, tenkrát malého cvrčka, nejde zapomenout. Nejde ale zapomenout ani na maminku. To hlavně díky ní, je její dnes už dospělý syn, v pohodě. To díky její síle a lásce se stal zázrak.
 
Děkuji vám, milá paní, že jste mi připomněla jak silná je Mateřská Láska.
 
DĚKUJI

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio