jana-90 – kopie (3)

Vážení stateční, 👼 kteří navštěvujete či jen sledujete Fyzio-Vltavínek,
děkuji vám za vaši přízeň i za důvěru ve mě kladenou 💗.
Vím, že ti, kteří mě znáte, víte, že mě to, co s vámi a s vašimi dětmi spoluvytvářím baví a že to dělám opravdu ráda a s chutí.
Taky víte, že si stojím za tím co dělám a říkám a že věřím vám i vašim dětem.
PROSÍM, věřte i vy sami sobě. Věřte tomu, že takoví jací jste vy i vaše děti, jste naprosto dokonalí a že opravdu nepotřebujete hledat jak být opravdovým rodičem a jak mít dokonalé dítě, na internetu ani v žádných akademiích…
Jediné, co hledejte, co pozorujte a čemu naslouchejte, je pravda ve vašich srdcích, hlas vaší intuice a projevy vašich dětí.
Stane-li se toto vaší přirozeností, tak se možná pomalu, ale jistě dostanete k dokonalosti, která je originální zrovna pro vaši rodinu.
Věřte, že žádná videa a ani kurzy vás to nemohou naučit tak, jako když to probudíte v sobě. Věřte, že děti nepotřebujeme nic učit. Ony mají všechno v sobě. Jde jen o to sobě i jim porozumět, s lehkostí a třeba i s občasnými chybami je doprovázet, dát jim lásku a zázemí a nebrat vše až tak moc vážně.
A proč jsem zrovna teď tohle napsala? Protože se v poslední době zdánlivě „roztrhl pytel“ s radili:-), kteří si neuvědomují, že jejich zkušenosti nemohou pasovat na všechny děti stejně a protože nechci psát třetí knížku o tom, kolik dětí jsem měla v ordinaci jen proto, že se rodiče řídili radami radilů. 🙂

Přeji vám všem i vašim dětem originální, smysluplný a hlavně radostný a zdravý Života běh.
PS: Fotku s mýma knížkama jsem sem dala jen pro inspiraci, ani ty mnoho z vás nepotřebuje číst:-):-):-)

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio