Popkej babi:-)

Už mnoho desetiletí:-) mě děti překvapují a dostávají do údivu. Asi i proto mě moje profese nikdy nepřestala bavit. K dětem, které mám tu radost mít ve své ordinaci, přibyla ještě moje milovaná vnučka. Svojí nádhernou bezprostředností, radostí, ale i vážností mě dostává při každém setkání. Třeba dnes mě to rozesmálo na roky dopředu. Když jsem se chystala odejít, běžela ke mně a volala: „Babi popkej, já tě vypodojím!“ Tak jo, dle povelu jsem počkala, ona mě vyprovodila a já jsem se už dole na schodech těšila na příští průpovídku🥰😂 Učme se od dětí, radujme se s nimi i s nimi chvíli smutněme a tak trochu se jimi i staňme. Zlehčíme si „průchod“ životem.

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio