Podkládání miminek v poloze nA bříšku je téma stále aktuální!!!

PROSÍM, pamatujte si napořád, že podkládání miminek na bříšku jakýmkoliv předmětem JE,  slušně napsáno, NEIDEÁLNÍ!!!!!!

Byť by se ten předmět tvářil jakoliv důležitě a bylo u něj psáno, že je na podkládání přímo vyroben, NEVĚŘTE TOMU! Nic takového, co by prospělo vašim dětem vyrobeno není.

Polohu na bříšku je zapotřebí volit asistovaně, s citem a s respektem k jedinečnosti každého jedince.

A není-li dle mých rodičovských znalostí ideální, zvolit radu odborníka. Ale znovu PROSÍM, ne na youtube, instagramu a pod.

Najděte si někoho, komu důvěřujete a kdo bude vidět vaše miminko v jeho, v daný okamžik,  přirozených reakcích. Někoho, kdo vám podle nich může ukázat cestu k respektujícímu polohování na bříšku.

Důvěřujte ale prověřujte!

 

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio