Dobrý den a  ahoj:-)
 
Myslím, že všichni vnímáme, že prožíváme velmi zajímavé období. Každá/ý z nás to pociťujeme jinak.
Někdo vnímá jinak čas, někdo prožívá jiné pocity se svým tělem a někdo to prociťuje přes duši jako lepší napojení nebo naopak neukotvení.
Každopádně je nad slunce jasnější, že něco starého přestává fungovat a naopak něco nového nás zve k usebrání se, k nalezení vlastní síly a rovnováhy a k ještě většímu prožitku přítomného v plynutí. Ale také k tomu, abychom tvořili v lásce nejenom jednotlivě, ale i v propojení, protože to má vždy větší sílu.
 
Ano, vždy byla nějaká období a vždy něco odcházelo a přicházelo. Teď je to ale jiné svojí mohutností, celosvětovostí a okamžitostí!!!
 
Je mi ctí a zároveň i radostí spolu s vámi toto plynutí prožívat a protože se na každý z těchto víkendů uvolnilo místo, dovoluji si vás tímto oslovit a pozvat.

 
24.-26.3.2023 Odpočinkový víkend na samotě mezi lesy HAMRY:-)
( Přihlášení na: info@fyzio-vltavinek.cz
 Bližší sdělení o celém víkendu ráda pošlu zájemcům  v mailu nebo sdělím po telefonu )
 
28.-30.4.20232023 Odpočinkový víkend na samotě pod lesem HEDERA:-)
( Přihlášení na: info@fyzio-vltavinek.cz
 Bližší sdělení o celém víkendu ráda pošlu zájemcům  v mailu nebo sdělím po telefonu ) – tento pobyt možno prodloužit až do pondělí 1.5.2023
 
Budeme se věnovat sobě, svému dechu, lehkému pohybu a smíchu po celý víkend.
Prožijme společně, ale i každá/ý  zvlášť, odpočinek, který si všichni zasloužíme.
 
Vše je vhodné pro kohokoliv, kdo má chuť si odpočinout a přitom se, zcela nenásilně:-), dopátrat většího poznání co a jak, nám může pomoci zjednodušit Život.
 
 
 

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio