Odpočinek v pohybu nepohybu

Nové termíny Vědomého pohybu a propojení s tělem nebo-li odpočinek a relaxace v pohybu nepohybu. Platí pro nové i pokročilé. Nemusíte umět, stačí přijít a mít chuť na nová poznání sebe sama.   Zdravím všechny, kteří dívají se na tato písmenka a hlásím, že přichází k vám zpráva nevelká. Kdo chce zas může přijít svému tělu odpočinek dáti a pevným v propojení těla s Myslí se zase státi.   Tibetské mísy, čaje, já a milá společnost, to vše tu bude, teď chybí už jen vaše statečnost. Zatím vypisuji  jen dva termíny a to:  28.1.2023 a 18.2.2023 Scházíme se do 9.00 a končíme cca kolem 15hodiny Závazné přihlášení bez zálohy, prosím na info@fyzio-vltavinek.cz Bližší sdělení tamtéž nebo zde na stránkách fyzio-vltavínek  

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio