O dokonalosti našich dětí

Na společné povídání „O dokonalosti našich dětí“, jsou srdečně zváni maminky a tatínkové, babičky i dědové + další příbuzenstvo💞a samozřejmě i všichni ti, kteří si chtějí v záplavě informací udělat svoje vlastní Jasno👍😃 Probudit svoji vlastní intuici můžeme všichni. Stejně tak, jako pochopit co je pro naše dítě lepší. Zda se plazit po břiše nebo lézt po čtyřech, zda viset v nosítku nebo se vézt ve svém vlastním svobodu pohybu zaručujícím kočárkovém prostoru. Zda zapojit fyziologické svalové řetězení na tříkolce (kole) nebo se přibližovat k vbočeným kotníkům a pravděpodobně i většímu prohnutí bederní páteře, atd. Jak budou naše děti vypadat v našem věku velmi záleží i na nás, kteří o ně pečujeme, kteří je milujeme a chceme pro ně to nejlepší.

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio