Převzato z fb stránek “Můj život v gangu”, které doporučuji  ku shlédnutí a k odlehčení někdy zkouškami testovaného rodičovství:-)

 

Krátké pojednání na téma ZIMNÍ VÝLETY.
☃️
Zimní výlet je brácha od letního výletu. Nedejte se však nachytat. Na letní výlet si vezmete pití a náhradní kraťasy. Na zimní výlet vezmete: čaj, čaj, černou kávu, čokoládu, svačinu, rukavice, čepici, oteplováky, svetr, sáňky,… Do stejně velkýho batůžku jako v létě 😄👍.
☃️
Oblíkáte celej gang, zatímco sami už se potíte v kousavým svetru, abyste pak nezdržovali. Stejně pak zdržujete. Jste zpocený a musíte se vydejchat😄.
☃️
Čůrat se Columbové chce jedině venku, když je kompletně navlečená v kombinéze, často spustí i planý poplach, zřejmě jí dělá radost vidět jak matce rudnou a upadávají prsty, páč v rukavicích není prostě schopná ji svlíct 😄
☃️
Sáňky s dítětem váží mnoho, na Dýdý není spoleh, táhne je nekoordinovaně, trhavě a hryže ten provaz.
☃️
Sníh a led jsou skvělí kámoši na hraní, dokud nezalezou za oděv. Pak to řešíte vy a je fuk že doteď jste bejvali za zmrzlou fňuknu výletu vy. Trpte tiše 😄.
☃️
Cestou zpět vám to všechno usne v autě. Nabírají nový síly, takový ty co vám budou chybět hned jak dojedete domů 😄😄. Musíte ještě vybalit. Muhehe

 

Dovětek Fyzio-Vltavínek pro rodiče: Vše provádět vědomě, s radostí a s láskou k sobě samým. Nutno se radovat i ze zaseklého zipu a pod, protože při vzteku neproudí krev plynule a pak může být na některou část těla zima.

A až budete, byť jen chvilku odpočívat, promítněte si tu náramnou radost všech, kteří se zimního výletu zúčastnili. Zahřeje vás to a posílí na další akce:-)