Něco málo ze zimních rodičovských radovánek:-)

Převzato z fb stránek „Můj život v gangu“, které doporučuji  ku shlédnutí a k odlehčení někdy zkouškami testovaného rodičovství:-)   Krátké pojednání na téma ZIMNÍ VÝLETY. ☃️ Zimní výlet je brácha od letního výletu. Nedejte se však nachytat. Na letní výlet si vezmete pití a náhradní kraťasy. Na zimní výlet vezmete: čaj, čaj, černou kávu, čokoládu, svačinu, rukavice, čepici, oteplováky, svetr, sáňky,… Do stejně velkýho batůžku jako v létě 😄👍. ☃️ Oblíkáte celej gang, zatímco sami už se potíte v kousavým svetru, abyste pak nezdržovali. Stejně pak zdržujete. Jste zpocený a musíte se vydejchat😄. ☃️ Čůrat se Columbové chce jedině venku, když je kompletně navlečená v kombinéze, často spustí i planý poplach, zřejmě jí dělá radost vidět jak matce rudnou a upadávají prsty, páč v rukavicích není prostě schopná ji svlíct 😄 ☃️ Sáňky s dítětem váží mnoho, na Dýdý není spoleh, táhne je nekoordinovaně, trhavě a hryže ten provaz. ☃️ Sníh a led jsou skvělí kámoši na hraní, dokud nezalezou za oděv. Pak to řešíte vy a je fuk že doteď jste bejvali za zmrzlou fňuknu výletu vy. Trpte tiše 😄. ☃️ Cestou zpět vám to všechno usne v autě. Nabírají nový síly, takový ty co vám budou chybět hned jak dojedete domů 😄😄. Musíte ještě vybalit. Muhehe   Dovětek Fyzio-Vltavínek pro rodiče: Vše provádět vědomě, s radostí a s láskou k sobě samým. Nutno se radovat i ze zaseklého zipu a pod, protože při vzteku neproudí krev plynule a pak může být na některou část těla zima. A až budete, byť jen chvilku odpočívat, promítněte si tu náramnou radost všech, kteří se zimního výletu zúčastnili. Zahřeje vás to a posílí na další akce:-)

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio