Nebojte se být rodičem

Nepodléhejte zbytečně rádoby zaručeným výchovným a diagnostickým radám z internetu. Většinou stačí jen poslouchat svůj vlastní přirozený rodičovský instinkt.

Jana Skalová je dětskou fyzioterapeutkou už téměř 40 let. Celý čas pracovala ve Fakultní nemocnici Plzeň a v nemocnici v pražské Krči. Svoji profesi vykonávala na všech dětských odděleních, která se v nemocnici nacházejí a také na ambulanci dětské fyzioterapie. Na každém z těch oddělení ji malí pacienti a jejich rodiče naučili něco jiného.

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio