Letní podivuhodnosti
 
Je to tak trochu z jiného soudku, ale i rozpoložení nás dospěláků má vliv na naše děti.
 
Nevím, jak to máte vy, ale toto léto se mi zdá opravdu poněkud pozoruhodné. Samotné mi to, co se děje, mnohdy ani nejde dostat do slov a to už je co říct😂
Letní čas byl a ještě je pozoruhodný nejenom v prožitcích a v pocitech, v odkrytí podstaty mnoha lidských postav, ale i v nových vhledech a poznáních a někdy i v ukázkách nečekaných řešení.
 
Obdivuhodné a nečekané řešení může přijít ale jen ve chvíli, kdy té Intuici, Vesmírné Inteligenci, Bohu, Boží přítomnosti, Vesmírnému řádu, Světlu…, do toho nekecáme.
 
Pak to sviští jak princezna Krasomila s králem Miroslavem když prchali vodní cestou na kládě. Na konci zažili krásný šplouchanec.💦
 
A my, když jsme uvolnění a bdělí, můžeme na konci zažít stejně krásné osvěžení jako oni dva. Tak to nám přeji všem:-)
 
                             ŠPLOUCH – OSVĚŽENÍ – PROZŘENÍ – UVĚDOMĚNÍ – KLID
                                                                           POHODINDA
 
Děkuji všem, kteří mě inspirují, děkuji všem, kteří mě díky svým činům učí. Děkuji za to, že mohu…💗  

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio