Když je den radostí

To se tak někdy povede, že máte den, který je ještě krásnější než jiné dny.
Kdy kromě daru Života (tzn. hýbu se, dýchám a pod:-)) dostanete i dary, které vám udělají den ještě jasnější a radostnější než jindy.
Ráno v 7 jsem dostala s roztomile rozespalým úsměvem nádhernou kytičku od mojí vnučky (viz foto). K tomu lívance a kávu od její maminky. Hodinu poté příjemnou návštěvu u kadeřnice s krásně promasírovanou a upravenou hlavinkou. Následně v „práci“ úžasné klienty s ještě úžasnějšími dětmi. Pak návštěvu v čajovně u Bezejmenných s výbornou společností, s vynikajícím čajem a mňamkami k tomu a pak obejmutí, úsměv a setkání s druhou dcerou.
Jo a ještě parkuji nedaleko od bydliště!!! Taky dárek:-).
 
Každý den na obloze slunce nesvítí, ale každý den může svítit v našich srdcích, každý den může svítit z nás.
 
Přeji pěkný večer, dobrou noc a pohodové dny.😊
 
 
 
 
 

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio