Přeji všem krásný den.
Před cca 10 roky mi moje kamarádka poslala fotografie dětí ze školky někde v Americe. Zhrozila jsem se co všechno může být v jiné zemi považováno za normální. Od té doby upozorňuji ve svých přednáškách na nesmyslnost a škodlivost této sedací pomůcky. Z celého srdce jsem si přála, aby české maminky byly natolik vnímavé a moudré, že do tohoto „mučidla“ nebudou svoje děti dávat. Včera mi ale moje dcera poslala fotku z české internetové prodejny:-(.
Každý člověk, který si umí spočítat, že jedna a jedna jsou dvě by mohl už na první pohled vidět, že tento výrobek nemohl schválit NIKDO, kdo rozumí zákonitostem pohybového vývoje dětí.
Velmi ráda bych tento výrobek doporučila, samozřejmě ve velkém provedení:-), všem, kteří ho vyrábí, prodávají či doporučují:-) a potom jim popřála zdravé tělo po celý život:-) Jana Skalová

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio