Poradíme vám Plzeň

8.8.2017 08:07
Lékařská poradna: Co to je vědomý pohyb, proč nejsou vhodná chodítka nebo zda trampolína škodí či ne? Nejen na to odpovídá Jana Skalová, která je už 30 let dětskou fyzioterapeutkou. Moderuje Soňa Vaicenbacherová.

Co vás zajímá Plzeň

8.8.2017 18:04
V pořadu Co vás zajímá se věnujeme dětskému pohybu, cvičení, rodičovské intuici i dalším zajímavostem kolem zdravého pohybového vývoje našich nejmenších. Hostem je dětská fyzioterapeutka Jana Skalová. Moderuje Květa Bodollová.

Poradíme vám Plzeň

29.7.2014 08:30
Zdravotní poradna: I skákat na trampolíně se musí umět! Jde o gymnastické náčiní, ne o hračku pro děti. O možných rizicích se zmiňuje dětská fyzioterapeutka Jana Skalová. Ptá se Vladimír Šťovíček.

Poradíme vám Plzeň

13.3.2014 08:30
Zdravotní poradna: O pohybovém vývoji dětí od narození až do školního věku. Používat chodítka či nikoli? Jsou konstrukce židlí ve školách pro žáky přínosné? Na co dávat pozor při koupi dětské obuvi? Odpovídá fyzioterapeutka Jana Skalová. Ptá se S. Jurík.

Karambol

01.10.2013 12:04
Dětská fyzioterapeutka Jana Skalová o tom, jak by měl vypadat zdravý pohyb našich dětí

Poradíme vám Plzeň

15.11.2012 08:30
Zdravotní poradna: Jana Skalová, dětská fyzioterapeutka z Fakultní nemocnice Plzeň se zaměřila na správný tělesný vývoj malých dětí a s nimi souvisejících mýtů, které panují mezi lidmi a přiblížila obsah nové knihy S láskou ke zdravému pohybu našich dětí.

Rady odborníků Plzeň

9.12.2010
Tělesný vývoj dítěte – rozhovor O.Kapice s dětskou fyzioterapeutkou z plzeňské FN Janou Skalovou.

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio