Téměř každý týden se v ordinaci setkávám s větami:
„Proč to, co nám tady povídáte vy, nám neřekli už v porodnici nebo v předporodních kurzech?“ „Proč nám řekli, že se to spraví samo?“ Proč nám nikdo neřekl, že…“
   Mrzí mě, že tyto otázky musí rodiče vůbec pokládat. Mrzí mě, že mnoho z nich netuší jak jsou dokonalí a jak dokonalé vnímání vůči svému dítěti mohou mít.
   Věřte, že díky rodičům a dětem, kteří byly součástí mého čtyřicetiletého profesního vývoje:-), znám odpovědi na mnoho vašich otázek. Přijďte a přesvědčte se:-)

 

Přijměte mé srdečné pozvání na pohodové povídání o skvělém poznání, že už jste pro své miminko dokonalí rodiče takoví jací jste!!!

Povídání se koná v prostorách studia BALANCE Plzeň, Kollárova ulice34.

Přihlášení prosím na:objednavky@fyzio-vltavinek.cz

Cena je 300 pro jednotlivce, 400 pro pár.

Jakékoliv další upřesnění je možné přes sms na telefonu 602 842 442

Těším se na všechny příchozí. Jana Skalová

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio