ODPOČINEK-RELAX-SPOČINUTÍ-NAČERPÁNÍ SIL:-)

Pojďme se věnovat sobě, svému dechu a lehkému pohybu po celý víkend!💛 Prožijme společně, ale i každá/ý  zvlášť, odpočinek, který si všichni zasloužíme.💛 Nechme se prostoupit  jedinečnou a okouzlující atmosférou šumavského kouzlení a společně s ní zažít intenzivní, ale jemnou „práci“s dechem, jednoduchá, ale účinná cvičení, zklidnění při zvucích  tibetských mís, procházky apod. Vypněme mysl a nechme mluvit svá těla, naučme se vnímat toto propojení. Vše vhodné pro kohokoliv, kdo má chuť si odpočinout a přitom se, zcela nenásilně:-), dopátrat většího poznání co a jak, nám může pomoci zjednodušit Život. Oba dva víkendy bývají vždy jen v malém počtu lidí, proto prosím případné zájemce, aby přihlášení neodkládali:-) 2.9.-4.9.2022 Odpočinkový víkend na samotě pod lesem ( Přihlášení na: info@fyzio-vltavinek.cz  Bližší sdělení o celém víkendu pošlu zájemcům  v mailu )   11.11.-13.11.2022 Odpočinkový víkend na samotě mezi lesy ( Přihlášení na: info@fyzio-vltavinek.cz  Bližší sdělení o celém víkendu pošlu zájemcům  v mailu )   

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio