LETNÍ PRACOVNÍ ČAS

Milí klienti stávající či budoucí.
 
Odpovídám tímto na vaše mnohočetné dotazy, týkající se prázdninového provozu Fyzio-Vltavínek.
 
Jelikož se snažím mít dovolenou každý den mého života:-), tak i přes prázdniny vám budeme k dispozici. A i když už je přes léto většina termínů obsazena, budeme se vám snažit vyjít vstříc.
 
V případě potřeby objednání kontaktujte paní asistentku Kamilu Starou. Jen od 8.7. do 19.7. 2024 nebude k dispozici a tak v ten čas pište nebo volejte na moje telefonní číslo.
 
Přejeme vám léto plné pohodové radosti a zdravého pohybu.
 
Za Fyzio-Vltavínek J.Skalová

Knihy

Tyto knihy, které jsem díky mnoholetým a mnohobarevným zkušenostem mohla napsat, můžete zakoupit u mě v ordinaci, v kamenných obchodech i online.

V knize “S láskou ke zdravému pohybu našich dětí“ najdete naprosto jednoduše napsané povídání o tom, jak by se měl (ne musel!), odvíjet pohybový vývoj vašeho miminka, jak ho co nejlépe zvládnout a jaké nástrahy vás přitom mohou čekat.

V knize “Jak teď, tak potom“ je toto vše ještě doplněné o konkrétní příběhy z praxe a o podporu pro vás, rodiče, prarodiče… Zjistíte, že vy a vaše děti  jste dokonalí takoví jací jste a že i když se něco v životech nás a našich dětí uděje tak trochu “ z normy“, vždy se to dá nějakým způsobem pospravit.

© 2023 Jana Skalová | Spravuje ReVitta studio